YAĞMUR SUYU IZGARASI
  • yildirim4.jpg
YILDIRIM DÖKÜM SANAYİ
ADRES : KÜSGET San sitesi A blok 11 Ada No.30 GAZİANTEP

Telefon : (0342) 235 22 94 --Faks  : (0342) 235 22 94
E-posta adresi :info@yildirimdokum.com 

MEHMET YILDIRIM      -  Gsm   :    0532  331 84 02Asansör Firmaları İçin Teknik Şartnamelere ve TSE Standarlarına Uygun Pik Döküm Asansör Ağırlığı.
TSE Standartlarına Uygun 1. Kalite Pik Döküm Asansör Kasnağı.

Pik Döküm Traktör Ağırlıkları20 x 40 Kalorifer Izgarası, İstenilen Adet ve Ölçülerde Üretilir.

20 x 50 Pik Döküm Kalorifer Izgaraları, Türkiyenin Her Yerine Gönderilmektedir.20 x 60 Pik Döküm Kalorifer Izgaraları.

20 x 70 Pik Döküm Kalorifer Izgarası İmalatı.

20 x 80 Pik Döküm Kalorifer Izgarası.

Pik Döküm Rögar Kapağı , Menhol Kapağı, Pik Döküm Fabrikaları, Pik Dökümcüler. Gaziantep YILDIRIM DÖKÜM

45 x 90 Pik Döküm Menhol Kapağı İmalatçıları, Pik Dökümcüler Arasında Lider Konumda Olan Firmamız, YILDIRIM DÖKÜM Türkiye ve Dünya Geneline
Üretim Yapmaktadır.


Pik Döküm Rögar Kapakları,  Her Ölçekteki Siparişleriniz İçin Firmamızdan Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz, Firmamız İstenilen Özellik ve Ebatlarda Üretim Yapmaktadır.Pik Döküm 70 x 70 Kare Rögar Kapağı, Yani Kanalizasyon Kapağı ister 1 İster 1000 siparişiniz, Aynı Titizlikle Üretilir.

Pik Döküm Rögar Kapağı İmalatı Yapan Firmamız Gaziantep te Faaliyet Göstermektedir, Firmamız Türkiye Genelinde Bol Referansa Sahiptir.

Pik Döküm Olarak Tercih Edilen 80 x 80 Kare Rögar Kapağı, Yüksek Dayanıklı ve TSE Standartalrına Uygun Olarak Üretilmiştir.Pik Döküm Gözetleme Kapağı

Pik Döküm 45 x 90 Kare Rögar Kapağı Menhol Kapağı, Pik Dökümcüler

60 x 60 Kare Rögar Kapağı Pik Döküm Tercihleriniz İçin Fiyat Alabilirsiniz.Türk Telekom Ek Odası 60 x 80 Pik Döküm Olarak İmal Edilmektedir.

Pik Döküm 60 x 60 Kare Rögar Kapağı, Menhol Kapakları

80 x 80 Kare Rögar Kapakları.

Yağmur Suyu Izgarası, Yağmursuyu Mazgalı, Pik Döküm Yağmur Izgaraları. Gaziantep YILDIRIM DÖKÜM
40 x 50 Pik Döküm Mazgal Izgarası, Yani Yağmur Suyu Izgarası İhtiyaçlarınız İçin Bizlerden Fiyat Alabilirsiniz, Firmamız 40 Yılı Bulan Sektör Deneyimi ile Hassas İşçilikle Üretim Yapmaktadır.

50 x 50 Pik Döküm Yağmur Suyu Izgarası İmalatını, Türkiye Genelindeki Tüm Belediyelere, İnşaat Firmalarına ve Taşeron Şirketlere Yapan Firmamız, İstenilen Ebat ve Özelliklerde Üretim Yapmaktadır.45 x 90 Pik Döküm Yağmur Suyu Mazgalı İmalatçıları, Pik Dökümcüler Arasında Lider Konumda Olan Firmamız, YILDIRIM DÖKÜM Türkiye ve Dünya Geneline
Üretim Yapmaktadır.


Yağmur Suyu Izgaraları, Genelde Pik Döküm Olarak Yapılmaktadır, Firmamız Geniş Üretim Kadrosu ve Hassas İşçilik İmkanlarıyla Siparişlerinizi, Zamanında ve İstenilen Özelliklerde Yapmaktadır.

30 x 60 Oluklu Yağmur Suyu Izgarası İmalatı Yapan Firmamız Pik Döküm Olarak Talep Edilen, Oluklu Yağmur suyu Izgaraların Üretmektedir.40 x 60 Pik Döküm Çerçeveli Yağmur Suyu Izgarası, Dayanıklı ve Kaliteli Hammadde İle Üretilmiştir, Gaziantep Pik Döküm Firmaları İçin İletişime Geçiniz.

30 x 60 Çerçeveli ve Oluklu Pik Döküm Yağmur Suyu Izgarası yani Yağmursuyu Mazgalı, Fiyat Teklifi İçin İletişime Geçebilirsiniz.

40 x 50 Yağmur Suyu Izgarası Pik Döküm Olarak, Kendi Fabrikamızda, Hassas İşçilik ve Kaliteli Malzeme İle Dökülmektedir.35 x 50 Ebatlarında Pik Döküm Yağmur Suyu Izgarası.


İhtiyaçlarınıza Özel Ölçülerde Üretilen 45 x 90 Yağmur Suyu Izgarası, Yağmursuyu Mazgalı.

YILDIRIM DÖKÜM GAZİANTEP