YAĞMUR SUYU IZGARASI
  • yildirim4.jpg

Yağmur Suyu Izgarası, Yağmursuyu Mazgalı, Pik Döküm Yağmur Izgaraları. Gaziantep YILDIRIM DÖKÜM
40 x 50 Pik Döküm Mazgal Izgarası, Yani Yağmur Suyu Izgarası İhtiyaçlarınız İçin Bizlerden Fiyat Alabilirsiniz, Firmamız 40 Yılı Bulan Sektör Deneyimi ile Hassas İşçilikle Üretim Yapmaktadır.

50 x 50 Pik Döküm Yağmur Suyu Izgarası İmalatını, Türkiye Genelindeki Tüm Belediyelere, İnşaat Firmalarına ve Taşeron Şirketlere Yapan Firmamız, İstenilen Ebat ve Özelliklerde Üretim Yapmaktadır.45 x 90 Pik Döküm Yağmur Suyu Mazgalı İmalatçıları, Pik Dökümcüler Arasında Lider Konumda Olan Firmamız, YILDIRIM DÖKÜM Türkiye ve Dünya Geneline
Üretim Yapmaktadır.


Yağmur Suyu Izgaraları, Genelde Pik Döküm Olarak Yapılmaktadır, Firmamız Geniş Üretim Kadrosu ve Hassas İşçilik İmkanlarıyla Siparişlerinizi, Zamanında ve İstenilen Özelliklerde Yapmaktadır.

30 x 60 Oluklu Yağmur Suyu Izgarası İmalatı Yapan Firmamız Pik Döküm Olarak Talep Edilen, Oluklu Yağmur suyu Izgaraların Üretmektedir.40 x 60 Pik Döküm Çerçeveli Yağmur Suyu Izgarası, Dayanıklı ve Kaliteli Hammadde İle Üretilmiştir, Gaziantep Pik Döküm Firmaları İçin İletişime Geçiniz.

30 x 60 Çerçeveli ve Oluklu Pik Döküm Yağmur Suyu Izgarası yani Yağmursuyu Mazgalı, Fiyat Teklifi İçin İletişime Geçebilirsiniz.

40 x 50 Yağmur Suyu Izgarası Pik Döküm Olarak, Kendi Fabrikamızda, Hassas İşçilik ve Kaliteli Malzeme İle Dökülmektedir.35 x 50 Ebatlarında Pik Döküm Yağmur Suyu Izgarası.


İhtiyaçlarınıza Özel Ölçülerde Üretilen 45 x 90 Yağmur Suyu Izgarası, Yağmursuyu Mazgalı.

YILDIRIM DÖKÜM GAZİANTEP